“Venchi“ – skaniausi šokoladiniai desertai

Itališkas šokoladas vertinamas kaip aukščiausios kokybės skanėstas. Kaip jau pasakojau, net ledus italai mėgsta visų pirma – šokoladinius. Kai keliausite po pasaulį, greičiausiai pamatysite ( oro uostuose, centrinėse miestų aikštėse ir t.t.) itališkas ledaines ir kavines VENCHI. Noriu papasakoti apie šią Turino šokoladininkų firmą.

Pjemonto sostinė Turinas – šokolado gamintojų Meka. Šiandien Turine pagaminama apie 40% viso Italijos šokolado. Pjemonto sostinė ruošė Savojos dinastijos karaliams geriausius desertus, o vietos verslininkai dar XIX amžiuje pavertė karalių mėgstamą skystą šokoladą ,“laimės gėrimą“, masinės gamybos produktu. Tokiu būdu Pjemonto Karalystėje kiekvienas galėjo pasimėgauti karšto šokolado puodeliu, vėliau paskanauti geriausių pasaulyje šokoladinių saldainių, dar vėliau paragauti originalių šokoladinių ledų variacijų. Didelė konkurencija skatino ieškoti naujų receptų, naujų skonių ir formų. Tikra revoliucija šokolado pasaulyje įvyko, kai kakava pradėta maišyti su įvairiais priedais. Su įvairiais riešutais. Graikiškais ir lazdyno. Taip Turine 1878 buvo sukurtas žymusis GIANDUIA – Pjemonto šokoladinis kremas su riešutais.

Tarp kitų šokoladininkų išsiskyrė Silvano Venchi, kurio 1878 metais įkurta laboratorija ir šiandien šlovina Italiją visame pasaulyje. Kaip kitos žymios Italijos pavardės, tapusios prekiniu ženklu: Martini, Ferrari ir t.t.

Jei Jums patinka šokoladas, būtinai užsukite į artimiausią Venchi ledainę ar kavinę.

Šiandien Venchi labai sparčiai plečiasi. Kaip ir jų konkurentai GROM, ledainės visada bus ten, kur dideli potencialių klijentų srautai – centrinės aikštės, pagrindinės gatvės, traukinių stotys, oro uostai ir pan.

Patrauklus ledainių ir kavinių interjeras – šokoladinės spalvos. Su šiltų spalvų sienomis ir kitais patogumą ir jaukumą simbolizuojančiais elementais. Dieviškais saldžiais kvapais. Tikrai gera pailsėti Venchi ledainėje.

Ant sienų užrašai apie tai, jog Venchi šokoladas – gerina sveikatą, yra gaminamas iš aukščiausios rūšies kakavos ir priedų. Padeda organizmui gaminti laimės hormoną seratoniną. Kaip teigia Venchi komercinis direktorius Giovanni Battista Mantelli, jie glaudžiai bendradarbiauja su žymiausia prieš vėžį kovojančia institucija Fondazione Veronesi. Tikslas – šokoladas turi būti pilnas mineralinių medžiagų ir antioksidantų. Turi būti be jokių cheminių priedų. Tik natūralus. Apie tai parašyta visose Venchi ledainėse. Visi produktai čia – be gliuteno!

Visai neseniai 2015 Venchi pripažinti geriausiais naujų  šokolado skonių ir formų įkūrėjais.

Originalūs Venchi išradymai :

  1. Šokoladiniai ikrai.
  2. Originalus kremas su alyvuogių aliejaus baze Cremacacao. image
  3. Šokoladiniai “cigarai“ Cuba.     image

Aš einu į ledaines Venchi valgyti šokoladinių ledų. Jų čia tiesiog didžiausias pasirinkimas. Be to, labai graži moderni aplinka. Kai norisi kažko saldaus, sakau dukrai :“ Varom pas Venki“. Prieš Šv.Velykas ir Šv. Kalėdas niekada neužmirštu čia nusipirkti tipiškų šokoladinių suvenyrų. Ypač jei skrendu namo, perku paskutinę minutę ir noriu nupirkti ko nors geresnio. Nes Venchi yra visuose oro uostuose. Be Venchi – nė žingsnio…

www. venchi. com

image

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.