Roma. Ledai. Didžiausias mieste ledų pasirinkimas. Prie Panteono. Gelateria della Palma

Ir pavadinimas, ir vitrinos asocijuojasi su egzotiškais, tropiškais, linksmais pietų kraštais. Palmės “auga“ ir prie įėjimo. Todėl nebus sunku surasti, nors ledainė – siauroje gatvelėje prie Panteono.

image

Kuo išsiskyria ši ledainė kitų Romos gelaterie (ledainių) tarpe ?

Pasirinkimo gausa.

Vien kreminių, šokoladinių ir kitų tradicinių skonių čia rasime po 10-20. Visų skonių  pasirinkimas čia -pats didžiausias Romoje – 150.

150! Neįmanoma išsirinkti. Dar blogiau jei neskaitysi meniu, o žiūrėsi tiesiai į vitriną . Akys raibsta, akys nori visko.

Ledainės interjeras – linksmų, ryškių spalvų. Šiek tiek vintažinis. Ledainė su kolonomis ir patogiais minkštais suoleliais aplink kolonas. Erdvu, patalpa gana didelė. Nors keliautojų, norinčių ledų, taip pat netrūksta.

Be to, čia pardavinėjamos karamėlės, laižomi saldainiukai ant pagaliukų. La Palma – tikras smalyžių rojus.

Nors ledainė “Della Palma“, konkurentų Romoje beveik neturi ( galėtų konkuruoti nebent čia pat už kampo esanti ledainė “Giolitti“ ), ledų kainos tikrai nedidelės. Už mažiausią porciją sumokėsite 2,5€ ( 2 skonių rutuliukai). Jei norite 3 skonių – 3,5€.

Visada visose ledainėse prašykite plaktos grietinėlės! Ji visur Romoje (išskyrus ledaines “Grom“) NEMOKAMA! Ir labai labai labai skani.

Kokį skonį išsirinkti, kai pasirinkimas tos didelis? Aš šioje ledainėje (valgau Romoje kasdien po porciją įvairiose ledainėse) visada perku šampano (Champagne), šokoladinius (nors šiaip jau nelabai mėgstu) ir meringo ledus

Vitrinose ledai išdėstyti pagal skonių grupes. Jei mėgstate vaisinius ledus, eikite tiesiai prie vitrinos, išpuoštos vaisiais.

Labai simpatiški ir profesionalūs pardavėjai. Jie tikrai patars, šypsodamiesi flirtuos su moterimis ir girs vyrus. Jie dirba labai greitai ir tiksliai.

Ledai čia gaminami jau 70 metų ir ta patirtis garantuoja aukštą kokybę. Ledų ir aptarnavimo. Kai būsite Panteone, sustokite saldžiajai ledų pauzei. Della Palma ! Napamirškite!

Adresas : Via della Maddalena 19-23, Roma

Dirba kasdien nuo 8.30 iki 00.30

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.