Roma. Šiandien gimė. Sausio 26 – oji

Roma. Šiandien gimė. Sausio 26-oji.

Corrado Augias (Korado Audžijas). Vienas populiariausių Italijos žurnalistų, rašytojų, laidų vedėjų. Gimė 1935. 01.26. Iki šiol labai aktyvus Italijos tyrėjas ir pasakotojas. 

Visa Augias žurnalistinė veikla nukreipta į gilų pažinimą, į istoriją ir dabarties realijų paaiškinimą per ją . Tai tas atvejis, kai žurnalistas tampa istoriku, o istorikas -puikiu pasakotoju, maloniu oratoriumi. 

Augias – labai intelektualus rašytojas. Kruopščiai renka faktus, elegantiškai juos pateikia. Rašo apie tai, kas įdomu, bet rašo intelektualiam skaitytojui. Atitinkamos ir C. Augias vedamos laidos.

Rekomenduoju knygas apie Italiją ir tas vietas, kur C. Augias dirbo korespondentu laikraščiams “La Repubblica”, “L’Espresso”. Pavardinsiu kelias : “Italijos paslaptys”, “Romos paslaptys”, “Vatikano paslaptys”, “Paryžiaus paslaptys”. Knygų daug, visų neišvardysiu.

 Na dar yra ir laidų įrašai, kurie ne tik įdomus, bet ir yra pavyzdys, kokia  puiki  ir svarbi žurnalisto profesija. 

Citata : “Bisogna essere cauti, quando si toglie agli uomini la tranquilla, umile felicità dei deboli.”  – “ Reikėtų būti labai atsargiems, jei norite atimti iš žmonių ramybę, nes ji ir yra kukli silpnųjų laimė.”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.