Roma. Šiandien gimė. Sausio 27 – oji

Roma. Šiandien gimė. Sausio 27-oji.

Režisierius Valerio Mieli. Gimė 1978. 01.27 Romoje. Filosofas pagal išsilavinimą – mokėsi La Sapienzos universitete Romoje, 2003 m. gavo filosofijos daktaro laipsnį Valstybiniame Amedeo Avogadro universitete Pjemonte. Tais pačiais metais  baigė ir vaidybos specialybę Romos teatro mokykloje, vėliau – Niujorko kino akademiją. 

V. Mieli baigė režisūros fakultetą Eksperimentinio kino centre Romoje, kur buvo apdovanotas už geriausią baigiamąjį filmą (2005). 

Sukūrė tik du filmus (kol kas). Vienas iš jų dar turi pasirodyti kino salėse. Vadinasi “Prisiminimai”(pavadinimas gal bus pakeistas). Itališkai “Ricordi”. Ši kino juosta buvo pristatyta 75 Venecijos kino festivalyje 2018 metais ir gavo masę premijų. 

Įdomus pirmas Mieli filmas. Visas veiksmas rutuliuojasi Venecijoje. Vadinasi “Dešimt  žiemų “ ir pasakoja meilės istoriją. 

Rekomenduoju. Pamatysite, kokia gi ta žiema Venecijoje. Po šio romantiško filmo iš kart norisi atsidurti  Venecijoje, nusipirkti geltoną valtį ir klaidžioti nakty. Tik Venecijoje gali atsidurti vienoje lovoje su vyru, tik po to paklausti, kuo tu vardu ir neturėti jokių erotinių minčių, ketinimų. Tik čia tu gali visada sutikti  tuos pačius žmones, bet gali praeiti šalia ir jų nematyti. Mistinė Venecijos atmosfera filme susilieja su meilės mistika. Du žmonės myli vienas kitą, bet elgiasi taip kad ta meilė negali realizuotis. Niekaip. 10 metų. Apie tokias istorijas mes girdėjome. Ne likimas, kartais taip susiklosto. Va apie tą meilę, kai nesusiklosto, ir pasakoja filmas. 

Ar buvo jūsų gyvenime meilė, kuri netapo likimu? Deja, mano gyvenime – taip. 

2010 m. Mieli filmas “Dešimt žiemų” buvo apdovanotas – gavo Dovydą ( David di Donatello), geriausio debiutuojančio Italijos režisieriaus  premiją. 

Labai rekomenduoju pažiūrėti “Dešimt žiemų”. Ypač jei mylite Veneciją. 

Kiek žinau, filmas buvo pristatytas Tarptautiniame Kauno Kino festivalyje 2011. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.