Milanas. Šiandien gimė. Sausio 24 – oji

Milanas. Šiandien gimė. Sausio 24-oji

Televizijos laidų vedėja, aktorė, dainininkė Michelle Hunziker (Mišelė Hunciker), buvusi Eros Ramazzotti (Erosas Ramadzotis) žmona.

Gimė 1977. 01.24 Sorenge Šveicarijoje (itališkai kalbantis Ticino kantonas). Nuo mažų dienų svajojo tapti garsia ir turtinga. 

Mišelė nusprendė padaryti modelio karjierą ir, dar paaugle būdama, paliko gimtąją Šveicariją. Aukšta tobulų formų (90-60-90) blondinė  įspūdžio visko mačiusiems milaniečiams nepadarė. Todėl Mišelė kartu su mama nusprendė veikti kitaip. Jos apsigyveno Bolonijoje, kur Mišelė mokėsi kalbėti itališkai be akcento. Tuo pačiu racionaliai ieškojo išgarsėjimo būdų. O kiekvienai užsienietei lengviausias kelias – italas. Geriau, jei garsus ir turtingas. Atvykusi į Eros Ramazzotti koncertą Mišelė atsidūrė tinkamu laiku tinkamoje vietoje – Milano Marittima šalia Riminio pliaže, kur po koncerto linksminosi Ramazzotti su draugais. Mišelė persimetė keliais žodžiais, pakerėjo šypsena ir, pasakiusi miestelio, kur gyvena, šalia Bolonijos pavadinimą, išnyko lyg kokia pelenė naktyje. Eros įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Jis, kaip koks pasakų princas, jau kitądien blaškėsi po Bolonijos ir priemiesčio barus, klausdamas viską žinančių barmenų, ieškodamas, kur gi gyvena paslaptingoji gražuole. Galų gale sužinojęs adresą, jis paskambino. Duris atidarė Mišelės mama, mat dukrelė dar buvo su pižama lovoje. 

Vestuvės įvyko 1998 Orsini- Odescalchi pilyje prie Bracciano (Bračiano) ežero. Puiki vieta vestuvėms. Rekomenduoju.

Porai gimė duktė Aurora, kuri šiandien jau suaugusi. Greičiausiai girdėjote Eros Ramazzotti dukrai skirtą dainą “Aurora”.

Mišelė tapo garsi, kaip ir priklauso. Juk ji – Eros Ramazzotti žmona. Bet ne tik. Mišelę pradėjo kviesti į televiziją, kur ji puikiai vedė pačias populiariausias informacines ir humoristines laidas. Tiek žiūrovai, tiek kolegos ją iš karto pamilo. Hunciker garsėja  punktualumu, atsakingumu, šmaikštumu.

Po septynių vedybinio gyvenimo metų, prasidėjo santykių krizė. Ieškodama išeities, Mišelė tapo religinės sektos auka. Ji nutraukia santykius su motina, atsitolina nuo draugų. Kai Erosas neapsikentęs ragina pasirinkti : šeima ar sekta, Mišelė renkasi sektą. Skyrybos ir buvimas sektantų pasaulyje pakeičia  Hunciker gyvenimą. Ji praranda sveikatą, gyvena panikoje, bijo mirties. Ją kontruoliuoja, baudžia, žemina. Duktė ir darbas išgelbėja Mišelę. 

Net ir būdama įsitikinusi, jog mirs (ir sugebėk tu man taip praplauti smegenis), po penkerių metų pažeminimo Hunciker nusprendžia palikti sektą.

 Ir tampa absoliučia televizijos žvaigžde. Veda San Remo festivalį 2007-aisiais kartu su istoriniu vedančiuoju Pippo Baudo, o tai didžiausia garbė ir svarbiausias įvertinimas Italijos šou pasaulyje. Atlieka pagrindinius vaidmenis miuzikluose, veda pačią populiariausią vakarinę TV humoro laidą “Striscia la notizia”. Mišelė pradeda uždirbti tiek, jog tampa daugiausia uždirbančia šou pasaulio atstove ne tik Italijoje, bet ir Šveicarijoje (kaip Šveicarijos pilietė)

Viename vakarėlyje Milane susipažįsta su Tomaso Trussardi, tragiškai žuvusio mados namų įkūrėjo stilisto Nicola Trussardi sūnumi. Šveicarė negali suprasti : gal myli, gal ieško draugės –  nesuprasi. Vis palydi, atidaro mašinos durėles, ir bučiuoja į žandą. Ir taip šešis kartus.Tomaso labai drovus, gražių manierų turtuolis, kurį Mišelė nusprendžia “imti” pati. 

2011 jie tampa oficialia pora, 2014 metais įvyksta antrosios Mišelės Hunciker vestuvės. Jei pirmas vyras, Erosas – iš Romos,  Tomas – milanietis. Todėl ir vestuvės vyksta gražiausioje Milano vietoje – Bergame.

Dabar pora galvoja apie trečią vaiką. 

Mišelę gi vos ne kas vakarą matome televizijos ekranuose.

Graži, turtinga, talentinga. Ir tai turbūt retas atvejis, kai tokia moteris patinka visiems : vyrams, moterims, vaikams.  Tiesiog žavi nekvaila blondinė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.