15 keisčiausių Milano restoranų.

Kai esi madingiausiame Italijos mieste, nori nenori, tikiesi pavalgyti, išgerti ar tiesiog praleisti laiką įdomioje vietoje. Ekstravagantiška mados sostinė tikrai turi ką pasiūlyti originalumo ieškantiems miesto svečiams. Pasakoju Jums tik apie tikrai geras vietas. Tas, kur sąlyginai nebrangu (bent jau vietinių nuomuone).

1) IL PESCETTO

Visur priversta žuvies. Tik ką žuvytės plaukiojo, Jūs išsirinkote ir štai – jau pagaminta. Labai paprastas interjeras, primenantis gana paprastą tiesą – gera žuvies kokybė čia yra svarbiausia. Lyg koks tarpinis variantas tarp baro ir restorano. Čia valgo jaunimas, šeimos, grupės.

Adresas: Via Alessandro Volta 9.

img_4457

 2) THE SMALL

Pats pavadinimas atitinka tikrovę. Mažytis bistrò ( ~20 m) su labai įdomiu, vintažiniu interjeru. Jauki atmosfera. Vieta – “su fantazija“. Kai kurias interjero detales bei baldus galima net nusipirkti. Jei esate bene judriausioje shoppingo gatvėje, Corso Buenos Aires, galite maloniai pailsėti ir pavalgyti šioje gero maisto itališko jaukumo vietelėje.

Adresas: Via Niccolò Paganini 2.

img_4458

3) TAGLIO

Madingame Navigli rajone šis restoranas – bistò išsiskiria lentynų interjeru. Šiek tiek IKEA, bet Milane tai lyg ir kažkas labai originalaus. Paragaukite kukurūzų košės POLENTA ir sūrio TELAGGIO. Visas maistas laaabai skanus ir tipiškai milanietiškai “madingas“

Adresas: Via Vigenevo 10.

img_4459

4) BAR LUCE (FONDAZIONE PRADA)

Šiek tiek snobiška lankyti Žymiausių mados namų pavalgymo vietas, bet Prada baras kažkaip labai jau jaukus, paprastas, prieinamas. Savas. Tuo pačiu čia – aukščiausio skonio interjeras, “senojo“ Milano atmosfera. Vieta labai erdvi. Mat, tai buvusio kvėpalų fabriko teritorija.

Adresas: Largo Isarco 2.

img_4461

5) POLENTAMI

Visiškai arti Geležinkelio Stoties tipiška Gatvės (greitojo) maisto vieta. Šiaurės Italijoje visada buvo ir yra valgoma POLENTA. Tai savotiška kukurūzų miltų košę, be kurios neapsieinama nė dienos. Tai savotiški šiaurės Italijos “makaronai“. Būtina paragauti.

Aptarnavimas greitas, kainos neaukštos. Jums bereikia išsirinkti priedus (su kuo tą polentą valgysite). Pietų metu pilna aplink dirbančios liaudies.

Adresas: Via Borsieri 22.

img_4462

6) 4 CENTO

Labai įdomus seno ir naujo mišinys interjere. Erdviame kiemelyje malonu pamedituoti, naktimis paskaičiuoti žvaigždes. Apsuptas medžių, ant medinės platformos, patogūs kubai – kėdės ir daug atviros erdvės – lyg atsidūrei Palangoje, parke. Kažkur šalia jūros.

Adresas: Via Campazzino 4.

img_4463

7) IL MAGGIOLINO

Pavadinimas – senoji automobilio markė. Automatiškai asocijuojasi su kažkuo vintažiniu, bet nelabai senu. Iš tiesų, viskas labai spalvota, žavingai sena ir linksmai triukšminga. Bet svarbiausia – valgome rankomis, draudžiami stalo įrankiai. Būtinai valgykite mėsą.

Adresas: Via Liguria 47.

8) MACHA CAFÉ

Laaabai japoniška vieta. Moderniame mieste visada madinga kažkas tokio. Iš visų pasaulio virtuvių būtent japonų savo filosofija ko gero artimiausia itališkajai. Gal todėl milaniečiai taip mėgsta ir vertina tokias vietas. Reta išgerti Italijoje geros arbatos, o čia ji tiesiog būtina. Taip pat puikūs sušiai ir desertai.

Adresas: Viale Crispi 15.

img_4464

9) POTAFIORI

Čia “karaliauja“ gėlės. Visi kampai užstatyti vazonais ir vazomis. Tuo pačiu tai labai elegantiška, sakyčiau “moteriška“, atmosfera. Tituluotas virėjas, muzikiniai vakarai – tai labai rafinuota vieta ramiai vakarienei.

Adresas:  Via Salasco 17.

img_4465

10) CAFÉNOIR

Jau gana tradicinis būdas vakarieniauti tamsoje. Gana retas Italijoje. Gal įdomesnė naujovė – “monstra che non mostra“ (liet. paroda, kur nerodo). Vyksta muzikos Vakarai, diskusijos, koncertai. Neįmanoma užsisakyti iš anksto. Įėjimas kainuoja 8€ (įskaičiuotas vienas gėrimas).

Adresas: Via Vivaio 7.

11) OFFICINA COCTAIL BAR

Milane – daug gerų kokteilių barų, bet yra tikrai įdomių. Čia galime iš 4-5 bazinių susigalvoti individualų ir tikri kokteilių žinovai jį sukurs. Būsite apsupti ypatingo interjero – pagal spec. Individualų užsakymą pagamintų motociklų. Motorų ir stiprių gėrimų mėgėjams.

Adresas: Via Giovenale 7.

img_4466

12) NOTTINGHAM FOREST BAR

Tai puikių ir labai originalių kokteilių baras tipiškoje angliškoje atmosferoje. Jei pavargote nuo Italijos ir norite ko nors stipresnio – tai Jums tinkama vieta.

Adresas : Viale Piave 1.

img_4467

13) 28 POSTI

Vienas iš mažiausių restoranų Europoje. 28 vietos, kaip teigia pavadinimas.Viskas super modernu – baldai , maistas, gėrimai. Tikra šiuolaikinio meno galerija. Įdomu, kad viskas sukurta Milano kalinių. Tai irgi labai madinga – etika plius estetika.

Adresas: Via Corsico 1.

 14) ATMOSFERA

Tramvajai Milane- tikri miesto simboliai. Be jų – nė žingsnio. Šiek tiek retrò, bet tuo pačiu būtina ir neišvengiama transporto priemuonė. Todėl “eiti“ valgyti į Restoraną- tramvajų reiškia pajusti Milano atmosferą. Tad labai rekomenduoju “Atmosfera“. Šiame judančiame “restorane“yra viskas, kaip bet kuriame kitame restorane nuo virtuvės iki tualeto. R

Adresas: Piazza Castello

15) MILLELUCI

Šiek tiek pop, net trash aplinka, tradicinė virtuvė. Septintojo dešimtmečio aplinka. Vietinė publika. Rodos tuoj tuoj kas užsirūkys. Pastaruoju metu tapo madingos tokios psiaudo senos vietelės su tradicinių patiekalų meniu.

Adresas: Via Rosolino Pilo 7.

img_4468

Milane galime rasti visų Italijos regionų maisto vietas. Tradicines ir modernias.

Lankykitės geriausiose. Ieškoti kokybės- labai milanietiška.

Užtenka paieškoti informacijos. Pavyzdžiui, paskaityti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.