Roma. Jei išalkai šalia Koliziejaus. Geros vietos labiausiai turistinėje Romos vietoje !

Ilgai ieškojau gerų vietų pavalgyti ar užkąsti šalia Koliziejaus. Juk paprastai nuo čia prasideda pažintis su Roma. Kaip taisyklė, turistai prie Koliziejaus ateina ryte. Ir apie pusiaudienį pasibaigia visos ekskursijos.

Taigi, esate prieš Koliziejų. Karšta. Norisi valgyti ir gerti (gal vyno?). Kur eiti?

Patikėkite, viskas aplinkui brangu ir neskanu! Aptarnauja bet kas. Juk čia visas pasaulis visada rinkosi, renkasi ir rinksis! Ką daryti?!

Visą laiką ambicingai galvojau apie tai, kad reikia surasti geras vietas savo turistams. Na juk negali būti, kad nerasi kažko geresnio! Ir dar neblogai būtų – su gražiais panoraminiais vaizdais! Ir dar, kad būtų nelabai brangu!

Kad galėtumėte pasakyti :

“Aš gėriau vyną terasoje su vaizdu į Koliziejų!“

Taigi… Aida rekomenduoja!!!

DIVIN OSTILIA

image

Pavadinime esantis žodis “enoteca“ (liet.vynynė) orientuoja į tai, jog čia reikia gerti vyną ir užkandžiauti. Todėl neužsisakinėkite čia “rimtų“ patiekalų. Čia ne vieta pirmiems ir antriems patiekalams. Bet užkandžiai prie vyno tikrai puikūs. Smagus Šeimininko Stefano būdas nuteikia optimistiškai. Lengva baro atmosfera tinka flirtavimui su vietiniais, tinka triukšmingoms draugų kompanijoms. Čia smagu žiūrėti futbolą ( kartu su kitais bare- vienas iš mėgstamiausių italų laiko praleidymo formų).

Adresas : Via OSTILIA 4,

image

PROPAGANDA

image

Labai stilinga vieta. Kai kas sako , kaip Paryžius. Kiti lygina su New Yorku. Spręskite patys! Kaip ten bebūtų, labai jauki ir švari aplinka. Atitinkama publika. Galima pavalgyti, tiesiog užkąsti, atsigerti kavos. Kai pavargstu nuo “tipiško“ Romos balagano, einu į “Propaganda“.

Adresas : Via CLAUDIA 15,

http://www.caffepropaganda.it

LI RIONI

image

Galite suvalgyti skaniausią picą Romoje net čia, “du žingsniai“ nuo Koliziejaus. Pizza čia Romos “stiliuje“ – plona ir traški. Žinoma, galima užsisakyti ir kitus tipiškus Romos patiekalus. Pavyzdžiui, troškintus aliejuje “fritti“. Bet aš rekomenduoju picą. Veikia nuo 1986.

Tipiška, šiek tiek stilizuota, Romos tavernos aplinka.

Adresas: Via SANTIQUATTRO 24,

http://www.lirioni.it

image

AROMA

image

Tai aukštos klasės restoranas su gražiausiu Romoje vaizdu į Koliziejų. Čia ateinama ypatingomis progomis.

Sunku su tais vaizdais į Koliziejų. Nuotraukos yra, o iš kur fotografuota, neaišku. Tikriausiai iš privačių butų. Nes kai realiai tikrini reklamose esančias vietas pavalgyti “su vaizdais“, nieko panašaus į nuotraukas nerandi. Kaip sakoma, “Reklama yra reklama“.

Tiesa sakant, ir į restoraną “Aroma“ reikia žiūrėti, kaip į viešbučio restoraną. Bet, kaip žinia, Italijoje viešbučių restoranus gali lankyti ir nebūtinai viešbučių gyventojai. Tuo ir pasinaudokime.

Geriau užsisakyti staliuką iš anksto. Gali nebebūti vietų.

Skanu. Galite užsisakyti “degustacinį meniu.“ Puiki virtuvė.

Bet svarbiausia – VAIZDAI!!!

Adresas : Via LABICANA 125,

http://www.aromarestaurant.it

2 komentarai “Roma. Jei išalkai šalia Koliziejaus. Geros vietos labiausiai turistinėje Romos vietoje !

  1. Vidutinės, bet tikrai ne pačios aukščiausios. Bet jei norite sutaupyti ir nerūpi kitkas, tiesiog šalia Koliziejaus yra supermarketas su pigiais užkandžiais. O rekomenduojamos picerijos tikrai nebrangios. Ir skani, tikra pica.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.