Roma. Skaniausių kokteilių baras prie Navonos aikštės. Stebina interjero ekscentriškumu – niekur kitur nerasi nieko panašaus

Šis kokteilių baras tiks tiems, kas nori praleisti vakarą originalioje ir netradicinėje aplinkoje. O gal norite pasimėgauti naktiniu Romos gyvenimu, gerdami ne tradicinį vyną, o alų, viskį, konjaką ir įvairiausius kokteilius. Jei, žinoma, rasite tą barą. Vieta labai slapta, visiškai nesimato. Nors yra prie pat Navonos aikštės. Tikėkimės, kad rasite.

Aš pati barą radau prieš 15 metų visiškai atsitiktinai. Tada dar buvo rodyklė. Nors užrašas “JONATHAN’S ANGELS“ man nieko nesakė, bet suintrigavo. Vėliau pamačiau patį savininką, tai yra tą Jonathaną, kuris atrodė gana impozantiškai

Nori nenori , teko užsukti. Baro vidus priminė indiško- kičo- itališko stiliaus barų mišinį. Grojo rock muzika, kvepėjo smilkalais. Visur užrašai apie meilę, degančios žvakės, Jonathano ir jo vaikų portretai:

image

Aplinka man pasirodė nereali ir aš iš karto įsimylėjau šią vietą. Nusprendžiau, kad tai bus Romoje visada lankoma vieta.

Keli žodžiai apie tualetą. Tokio įdomaus niekur pasaulyje nemačiau. Su skulptūromis ir fontanu. Lyg senovinis Romos kiemelis. Tai ko gero vienintelis baras pasaulyje, kur išvietėje tokia egzotiška.

image

Visiškai neseniai čia atvedžiau savo studentę dukrą ir jos vaikiną. Žinojau, kad senojo šeimininko jau nebėra. Dabar čia dirba kiti žmonės. Mat, pasikeitus šeimininkams, paprastai viskas keičiasi. Dažnai ne į gerą.

Žinoma, nėra žilojo gražuolio Jonathano. Bet aplinka nepasikeitė. Kokteiliai dar skanesni. Esu skaičiusi, kad čia išgersite skaniausią Martini mieste. Pati čia geriu tik kokteilius. Bet dabar  dar ir valgom. Daržovių užkandžius. Jie puikūs.

Renkasi vietinė publika ir užsieniečiai (daugiausia anglakalbiai).

Verta paklaidžioti aplink Navonos aikštę. Dėl siaurų Romos skersgatvių romantikos ir tokių barų kaip JONATHAN’S ANGELS.

Deja, baras neskelbia , kada dirba (oficialiai visada). Ateikite vakare arba vėlai vakare.

Adresas : Via della Fossa 16, Roma 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.