Roma vegetarams. Pietūs už 15€ elegantiškoje via Margutta

Restoranas “ Il Margutta“ labai žinomas Romoje. Nuo 1979 metų čia valgome tik vegetarišką maistą. Tik vegetarišką ir veganišką.

Rekomenduočiau šią vietą pavalgyti ne tik vegetarams. “Il Margutta“ – tai sveiko maisto vieta. Kai net nebuvo kalbos apie maisto kokybės svarbą, čia jau propagavo šiuo metu tokią madingą “00 kilometrų“ koncepciją. “ OO kilometrų“ reiškia, kad visi produktai – iš šalia esančių ūkių, iš Romos priemiesčio žemės ūkio įmonių. Kokybė ir šviežumas – garantuoti.

image

Šis restoranas turi ir labai gerą aptarnavimo formulę. Yra fiksuota kaina pietums, kurie čia vadinami BRUNCH. Darbo dienomis brunch kainuoja 15€. Įėjęs, užsiimi vietą prie stalelio. Gauni lėkštę, eini link bufeto. Pasirinkimas tarp šiltų ir šaltų užkandžių. Pasta, kelių rūšių ryžių patiekalai, daržovės. Kas svarbu – sriubos (taip retai sutinkamos itališuose meniu)! Pasirenkame iš kelių sriubų vieną, į didelę maždaug picos didžio lėkštę prisidedame kiek norime iš 40 įvairių užkandžių. Dar į 15€ kainą įeina desertas. Nemokamas vanduo. Už pietūs mokėsite kasoje jau išeidami.

Sėdate ir valgote. Elegantiška aplinka. Rajonas ir gatvė – pačios elegantiškiausios vietos visoje Romoje. Už kampo, via Margutta gatvėje, gyveno Federiko Fellinis. Čia pat Piazza del Popolo, Ispanijos aikštė.

Restorano interjeras – šiolaikiška Romos elegancija, kur tradicinė prabanga harmoningai dera su laikinų čia organizuojamų meno parodų  eksponatais. Taigi, kai einu pietauti į “Il Margutta “, nežinai, koks bus interjeras – vis kitas. Priklauso nuo parodos, kuri tuo metu restorane vyksta. Toks, žinote, restoranas – meno galerija.

Savaitgaliais, deja, kaina aukštesnė. Vietoj 15€ mokėsite 25€. Bet pasirinkimas didesnis. Susirenka Romos meno elitas. Gal kokią “ žvaigždę“ sutiksite.

Žinoma, galite tradiciškai užsisakyti pagal meniu – “ alla carta“. Bet bus brangiau. Nereikės eiti prie bufeto rinktis. Jus aptarnaus paslaugūs padavėjai.

Vakare taip pat netaikoma fiksuotos kainos formulė. Taigi , jei nuspręsite ateiti čia pavakarieniauti – Jus aptarnaus kaip visur. Bet valgysite prie žvakių liepsnos. Romantiškoji Roma.

Kviečiu surasti restoraną “Il Margutta“, nes jis šiekt tiek nuošaliau nuo pagrindinių gatvių. Taip sakant, “užslaptintas“. Ateina tik žinantys. Nors tokių daug.

Juk restoranas “Il Margutta“ – seniausias vegetariškas Restoranas Amžinajame mieste. Ir vienas iš 10 geriausių tokio pobūdžio restoranų pasaulyje.

Adresas : via Margutta 18, Roma

Dirba : 9.00 – 23.30

http://www.ilmargutta. bio 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.