Roma. Geras restoranas šalia Ispanijos laiptų. Ristorante Alla Rampa

Restoranas “ Alla Rampa tikrąja ta žodžių prasme yra ant Ispanijos laiptų Romoje. Tai unikalus atvejis. Juk Ispanijos laiptai – viena iš gražiausių Amžinojo miesto vietų. Kiekvienas Romos svečias turi būtinai pamatyti Ispanijos aikštę (Piazza di Spagna ) ir čia pat esančius Ispanijos laiptus.

image

Kai turistai manęs klausia, kur Romos centre galėtų rasti gerą restoraną, aš visada patariu “Alla Rampa“. Tai tiesiog geras restoranas. Paaiškinsiu kodėl.

  • Gera kaina. Restoranas – elegantiškiausioje ir brangiausioje Romos vietoje. Aplink- brangiausi miesto restoranai. O “Alla Rampa“ kainos vidutinės. Dviem pavalgyti kainuos apie 25€ žmogui.
  • Vieta. Restoranas – ant pačių Ispanijos laitų. Tai šiek tiek slapta vieta, nes užeigos nematyti. Mat laiptai- baroko epochos šedevras. Daugiaplanis, daugialypis. Susidedantis iš kelių dalių. “Alla Rampa“ yra dešinėje laiptų dalyje. Į jį patenkame iš kitos aikštės – Piazza Mignanelli. Ši aikštė taip pat nuostabi.Ją supa įvairūs rūmai. Čia – tikra mados genijaus Valentino “ karalystė“: ofisai, parduotuvės ( virš įėjimo į Mignanelli rūmus pamatysite firminę raidę “V“ ). Iš kitos aikštės pusės – Ispanijos Ambasada. Aikštės viduryje- nuostabi Švenčiausios Mergelės Marijos Kolona. Vienu žodžiu – vieta fantastiška.
  • Aptarnavimas. Visi padavėjai – baltais švarkais. Atidūs ir greiti. Šeimininkas centre prie kasos stebi veiksmą. Oficiantai kalba visom pagrindinėm kalbom ( taip pat ir rusiškai ). Jei norite ko nors specialaus, bet to nėra meniu – paprašykite padavėjo ir bus padaryta.
  • Maistas ir vynai. Labai universalus meniu. Čia yra mėsos patiekalai. Didelis žuvies ir jūros gėrybių pasirinkimas. Žinoma – ir pica. Pagrindinis akcentas – vietinė Romos ir Lacijaus regiono virtuvė. Galite paragauti troškintų aliejuje cukinijos žiedų ar artišokų, Tradicinės pastos patiekalų. Restoranas veikia jau daugiau nei 40 metų. Per tą laiką atrinkti labiausiai patikę “ užsirokemendavę“ patiekalai.Vyno pasirinkimas taip pat gana didelis. Siūlau imti pilstomą vietinį, t.y. VINO LOCALE .  Meniu – visom kalbom, taip pat ir rusų.
  • Interjeras. Restoranas susideda iš trijų dalių. Viena – aikštelė prie įėjimo. Romantiška galimybė valgyti elegantiškoje aplinkoje, ypač vėlai vakare, po žvaigždėtu dangum. Kitos dvi – originalios vidinės salės. Viduje sukurta viduramžių Romos gatvės atmosfera. Kolonos , arkos ir balkonėliai. Iškabinti skalbiniai. Net nežinau, kur įdomiau valgyti- lauke ar teatrališkame viduje.

image

Jei norite surasti gerą ir nelabai brangų restoraną Romos centre – patariu “Alla Rampa“! Ant Ispanijos laiptų !

Adresas : Piazza Mignanelli 18, Roma;

Dirba : 12.00 – 15.00 — 18.00 – 23.00. Nedirba sekmadienį.

http://www.allarampa.it

 

Vienas komentaras “Roma. Geras restoranas šalia Ispanijos laiptų. Ristorante Alla Rampa

  1. Sekmadienį dirba. 🙂 Mielai pasėdėjom, bet… neturi austrių. Ir midijų pasirinkimas silpnas. Visa kita nuostabu.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.