Venecija. Kur gauti tinkamą senovinį kostiumą Karnavalui

Jei jau atvykote į Veneciją Karnavalo metu, nepraleiskite progos pasijusti šios šventės dalyviu. O be Karnavalinio kostiumo tai –  neįmanoma.

image

Vienas iš svarbiausių dalykų- persirengimas . Tuo pačiu – persikūnijimas į kokį nors istorinį Venecijos personažą. Labai svarbu suprasti, kad Venecijos Karnavalo metu negali dėvėti bet kokio apdaro ir savo sugalvotos kaukės. Tiksliau , gal ir gali, bet tai neturi nieko bendro su tradicijomis ir venecijiečių Šventės supratimu. Gerbkime Venecijos istoriją. Tik tradicinė Kaukė !

image

Ne šiaip vaikščioti ir fotografuoti , bet pilnavertiškai dalyvauti Venecijos Karnavale – brangus malonumas. Uždaros puotos senosiose vilose kainuoja kelis šimtus eurų. Bilietus galima įsigyti ir Karnavalo kaukių ir aprangos nuomavimo ateljė. Būtent nuo tinkamo apsirengimo ir reiktų pradėti dalyvavimą Šventėje. Nurodysiu pačius žymiausius kostiumų nuomos ateljė adresus. Čia bus tikri istoriniai kostiumai !

  1. Atelier Nicolao. Ši ateljė priklauso vienam žymiausių istorinių kostiumų kūrėjų Europoje Stefano Nicolao. Jo studija kuria kostiumus ir Venecijos Operos Teatro spektakliams.  www. nicolao. com.
  2. Atelier Marega. Čia galite įsigyti ne tik kostiumus,  bet ir bilietus į kelias puotas , skirtas Kazanovai. www. marega. it
  3. Atelier Tiepolo. Karnavalo metu ši ateljė persikelia į patį elegantiškiausią Venecijos viešbutį Danieli ( nuo 01.29 iki 02.09 ). Galima rinktis iš 300 kostiumų. Taip pat galite dalyvauti šios ateljė organizuojamose puotuose. www. meetingeurope. com.
  4. Venice Atelier. Jau apie 30 metų ši studija gyvena Karnavalo ritmu. Tai tiesiog istorinė Venecijos vieta . Tiesa, Šventės metu ateljė persikelia į patį romantiškiausią Venecijos viešbutį Luna Baglioni. Taip patogiau turtingiesiems Venecijos svečiams. www. veniceatelier. com.

Nenori leist pinigų – gali “ pasipuošti “ nupieštu ant veido ornamentu. Vis tiek bus savotiška “ kaukė“. Visuose miesto kampuose surasite šimtus “ dailininkų“, kurie už kelis eurus tą “ kaukę“ nupieš .

 image

Kaukės esmė? “ Duok žmogui kaukę ir jis tau pasakys tiesą“ – Oskaras Vaildas ( Oscar Wilde ). Būkite savimi būdami kitu …

Buon Carnevale !!!

image

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.