Roma. “Euroma 2“ – didžiausias komercinis centras mieste. Patogu patekti ir gali viską rasti vienoje vietoje. Shopping !

image

Romos komerciniai centrai yra gana toli nuo miesto ir vienintelis būdas nuvykti – sava mašina. Juk nemokėsi brangiausiai už taksi , o ir nebelauks ten niekas.

Ačiū Dievui, radau puikų komercinį centrą, į kurį gali patogiai nuvykti visuomeniniu transportu su vienu bilietu už 1,50 €. Patogu ir greita. Centras gana naujas ( veikia nuo 2008 metų ) ir orientuotas į vietinį pirkėją. Tai garantuoja geras kainas ir kokybę. Romėnams bet ko nepakyši ! Pati architektūra primena  Amžinojo miesto didybę. Antikinius teatrus ir cirkus imituojančios galerijos išpuoštos marmuru, oniksu, malachitu, lazuritu. Vazos, šviestuvai ir obeliskai įkvėpia fantazuoti apie didingą Romos praeitį ir išskiria šį komercinį centrą iš visų kitų lyg šiol matytų.

image

 

image

Šiuo metu “Euroma2″ yra didžiausias komercinis centras visame Romos mieste. Maistu čia prekiauja Italijos žemės ūkio kooperacijos sistemos parduotuvių tinklas “ Ipercoop“. Madingiausi prekiniai ženklai ? Beveik visi ! Tai ne išparduotuvės ar outletai , kurie visur išreklamuoti ir orientuoti į naivius užseniečius ( ypač rusus) Tai Romos ir Italijos mada. Žinoma, viską galima nusipirkti ir centre, kur pilna parduotuvių. Tiesiog patogiau tai daryti vienoje vietoje. Čia – didžiausias ne tik Romoje, bet ir Italijoje “ Apple Store“ !

image

Ypatingas ir labai itališkas šis centras yra ir tuo, kad čia gali melstis. Tai ko gero vienintelė koplyčia pasaulyje, įkurta komerciniame centre. Mišios – sekmadieniais, 12 valandą, Kristaus Atsimainymo koplyčioje :

image

Skani ir nebrangi kava baruose. Įvairūs restoranai trečiame aukšte. Radau savo mėgstamus ledus “Grom“, kavinę “ Caffè Vergnano 1882″ su skaniausiu Romoje Tiramisù “Pompi“. Galima pavalgyti japoniškame restorane, skanauti Neapolio ar Romos picos variantus. Tiesiog fantastika !

Patarčiau nueiti prie informacijos kiosko, kuris yra pačiame centre . Čia kalbama angliškai, čia gausite komercinio centro planą, kitą įvairią jums rūpimą informaciją.

Tik pirmadieniais ( sunki diena po sekmadienio) centras dirba nuo 12.00 iki 21.00.

Kitomis dienomis – nuo 10.00 iki 21.00.

Kaip nuvykti ?

Metro linija B ( blu) mėlyna iki “ Eur Fermi“ o toliau autobusais 070, 700, 709 ( su tuo pačiu bilietu, žymėti antrą sykį nereikia). Stotelė atrodo tragiškai, bet yra arti

image

Viskas puikiai pažymėta:

image

Įdomu, kad mašinų stovėjimo aikštelė nemokama tik pirmas tris valandas. Toliau – reikia mokėti 1€ į valandą. Turbūt , kad per ilgai pirkėjai neužsibūtų. Gero po truputį.

Jei vyksite mašina,- didžiausiu iš Romos centro prasidedančiu Kristoforo Kolumbo prospektu ( Via Cristoforo Colombo ) važiuosite iki kampo su didžiuliu bulvaru Viale dell’Oceano Pacifico 83 . Neįmanoma nepastebėti, nors išoriškai atrodo prasčiau, nei viduj.

Gerų pirkinių !!!

“ Euroma2″- patogu, kad galėtumėte kuo greičiau grįžti prie to, kas Romoje svarbiausia. O tai – istorija. Kultūra…

image

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.