Milanas. Originalus kioskas prie Sforcos Pilies. Čia valgomi “politikai“!

 
 Jei būsite Milane, greičiausiai eisite į Milano pilį. Ji yra tikras miesto simbolis,viena iš svarbiausių lankytinų vietų. Visi turistiniai autobusai tik čia gali išsodinti turistus, čia prasideda visos apžvalginės ekskursijos po Milaną. Viduramžių pilyje gyveno miesto valdovai – Sforcų šeima.Todėl milaniečiai ją vadina “Castello Sforzesco“.

Prie pat įėjimo gražus fontanas ir čia pat šalia labai originalu kioskas su užkandžiais. Atrodytų, koks skirtumas, kokius sumuštinius pardavinėti. Juk kioskas vienintelis, be konkuretų, išalkę ir skubantys turistai bet ką nupirks.  

 
Bet Milanas yra Milanas, originalumo čia netrūksta. Kioskas vadinas “ Il politico“ – čia valgomi sumuštiniai, kurie pavadinti  politikų vardais. Galite paragauti “Berluskonio“ arba sušlemšti “Mussolini“. Labai geros kokybės maistas,  šviežios daržovės, salotos. Pilstomas arba butelinis alus. Galima atsisėsti prie stalelių ir tuo pačiu pailsinti kojas. Vienas Sumuštinis kainuoja apie 4 eurus, bet jis didelis ir skanus. O šiap jau Milanas – tikrai brangus miestas. Patys milaniečiai žino šį kioską ir labai jį giria. Nenustebkite , kad užkandžiausite Milano dendžių ir elegantiškų damų apsuptyje.

Adresas: 

“Il Politico“

Piazza Castello 5, Milano

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.