Venecija. “Majer“ kavinės – skanu, elegantiška. Made in Venice!

   Restoranų ir barų tinklai- retenybė Italijoje. “ Majer“ tinklo kavinės – tik (net) devynios. Ir visos jos – tik Venecijoje. Nei vienos nerasite centre, kur sukasi minios turistų . Šiuos visada galima lengvai “ nugręžti“, bet tai visiškai nejaudina “Majer“ savininko Fabrizio De Nardžio. Jo kavinės ir kepyklos dirba venecijiečiams. 

Deja, prie San Marko aikštės“Majer“ nėra , bet toliau nuo centro jas nesunkiai rasite. Pavyzdžiui, geležinkelio stoties rajone arba Ghetto (žydų kvartale). 

 

Tai modernios užeigos, kur nusipirksite tik vietinių gamintojų produkciją. Net kava “Majer“- skrudinta pačiame Venecijos centre, Senojo Geto rajone.“Majer“- tai kepykla, konditerija ir vyninė vienoje vietoje. Tai tuo pačiu ir baras, ir kavinė, ir konditerija. Jei skubate ir nenorite praleisti laiko sėdėdami restorane valandų valandas( padavėjams skubėti nėra kur ir todėl jie dirba pagal principą “užmiršk klientą“ ), galite užkąsti ir net papietauti “Majer“. 

  

Bet aš  visų pirma siūlyčiau paragauti bandelių ir pyragaičių, kurie čia  ypatingai minkšti ir švelnūs. Italai tokius vadina “ burroso“ nuo žodžio “burro“, reiškiančio sviestą. Italijos konditeriai vietoj sviesto visada naudoja alyvuogių aliejų ir sviestą asocijuoja su prancūziška virtuve. Todėl paragausite itališką fantaziją  prancūziškų kruasanų ( croissants) tema. Čia labai skanūs sausainiai ir tikra venecijietiška duona. 

  

Žinoma, kaip beveik visur Italijoje, skani kava, kuria galite  išgerti stovėdami prie baro, atsisėdę prie staliuko arba išsinešti. 

  Deja, jei atsisėsite, mokėsite priedą ( Venecijos baruose taip daro visur – ima pinigus už sedėjimą) Todėl “Majer“tiks skubantiems. 

Skanu, skanu, skanu!  Nebrangu ir greitai?! Venecijoje?

 Venecijiečiams patinka “ Majer“ , turėtų patikti ir Jums… 

 Daugiau informacijos: majer.it

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.