Ledo klubai Milane, Romoje, Palermo! Atšąlk Italijos karštyje!

Ice club mada į Italiją atėjo iš Skandinavijos. Ir nelabai prigijo. Mat švelnaus klimato išlepintiems Apenino pusiasalio gyventojams šalta net kai būna +10 laipsnių . O Ledo klubuose temperatūra – -10 laipsnių. Todėl net karščiausią vasaros dieną, kai lauke būna apie + 40, klubų lankytojai ilgai šaltyje neišbūna. Tik degtinė padeda išsilaikyti. Degtinė tokiose vietose tiesiog būtina. Nors kai kur klientus šildo karšto šokolado puodeliu. Žinoma, prie įėjimo Jus aprengs , lyg būtumėt Šiaurės Ašigalyje. Bet sėdėsite ant ledinių “ krėslų“ ir gersite iš ledinių vienkartinių “bokalų“. Visoje Italijoje tik 3 Ledo klubai : Milane, Romoje, Palerme.

Milane- Ibar Cubetto.

Laikinas baras, kuris veiks iki balandžio 30. Pačiame centre – Piazzetta Liberty. Nuo kitų skiriasi tuo, kad veikia ne tik vakare, bet nuo 10.00 ryto. Įleidžiami net vaikai. Jiems įėjimas kainuoja 10€, suaugusiems- 15€. Už šią sumą galite gauti vieną alkoholinį ar nealkoholinį kokteilį. Arba karšto šokolado puodelį. Papildomai – visokių užkandžių.

Adresas: Kampas tarp 2 gatvių: Via San Paolo ir Via Agnello ( šalia metro San Babila ir Duomo). Dirba nuo 10.00 – 21.00.

Romoje- Ice Club 

Šalia Koliziejaus, siauroje gatvelėje Monti rajone. Šis rajonas – vienas iš centrinių neturistinių Romos rajonų. Labai romantiška, tikra vieta. Rekomenduočiau po Monti tiesiog pasivaikščioti. Ledinis klubas – tikra jaunimo naktinio gyvenimo vieta. Publika renkasi vėlai, kai normalūs sinjorai eina miegoti. Kainos – 15€ įėjimas, už tai gauni vieną alkoholinį ir vieną nealkoholinį kokteilį. Klubas nedidelis, bet jaukus.

image

Adresas : Via Della Madonna Dei Monti 18/19. Dirba: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – 17.00 – 01.00; penktadienį – 17.00 – 02.00; šeštadienį – 16.00- 02.00; sekmadienį- 16.00- 01.00.

Palerme – Ice Bar Palermo

Palerme klimatas kaip Afrikoj. Ledo baras ypatingai populiarus karštais vasaros vakarais. Palyginus su Milanu ir Roma, Sicilijos sostinėje esantis Ice Bar – pigesnis. Vienas gėrimas kainuoja 7€, o aperityvas su užkandžiais – 9€. Organizuojami alaus vakarai. Taikomos įvairios nuolaidos. Ledaus Baras yra pačiame centre prie Katedros ( Duomo).

Adresas: Via Matteo Bonello 3. Dirba : Visada ( abejoju, bet tokia reklama ).

image

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.