Sorrento pusiasalis.Vico Equense. Santissima Annunziata bažnyčia. Ši vieta – gražiausia Jūsų vestuvėms Italijoje

  

Įvairūs specialistai ir TV kelionių kanalai nusprendė, kad pati gražiausia vieta, skirta religinei vestuvių ceremonijai Italijoje yra pietinėje šalies dalyje, Kampanijos regione, šalia Sorrento esančiame Vico Equense miestelyje. 

Vykdami iš Neapolio link Sorrento vingiuotu ss.145 nemokamu keliu, matote nepaprasto grožio vaizdus. Šio kelio panoramos tokios įspūdingos, kad dažnai ši trasa vadinama pačia gražiausia pasaulyje. Vienas po kito mus pasitinka mažyčiai ant uolų išsidėstę balti miesteliai, apačioje driekiasi skaidriausioji jūra. Kol šiuo keliu nepravažiavote, Italijos nematėte!

Būtent dėl panoramos Vico Equense miestelio Santissima Anunziata bažnyčia įtraukta į pačių gražiausių sąrašą. Kasmet renkamų religinei vestuvių ceremonijai labiausiai tinkamų bažnyčių sąraše (pvz., Marco Polo TV ) ši bažnyčia – pirmoje vietoje. 

 

Santissima Anunziata bažnyčia pastatyta XIV amžiuje. Jos architektūra – retas Kampanijos (it. Campania) gotikos pavyzdys. 

Fasadas, tiesa perstatytas XVIII amžiuje ir yra barokinis. Kadangi baroko stiliuje pastatytos beveik visos Lietuvos bažnyčios ,Santissima Annunziata atrodo labai “sava“. Šilta ir maloni ne tik pasteliniu fasadu, bet ir architektūrinėmis formomis.

Na o kokie vaizdai !!!  

 

 90 metrų skardis. Apačioje baltomis bangelėmis teliuškioja Tirėnų jūra. Virš galvos – mėlynas itališkas dangus ir nori nenori uždainuoji neapolietišką “O Sole mio “.

P.S. Jei keliausite į Sorrento, vienintelis kelias iš Neapolio veda pro Vico Equense. Nepravažiuokite, sustokite. Užsukite į Santissima Annunziata bažnyčią. Šalia- puiki panoraminė aikštelė. Tikėkimės, kad bažnyčia bus atidaryta. O greičiausiai bus dar ir vestuvės ! Gal kada ateityje ir Jūsų ! 

Adresas : 

Via Vescovado, 80069 Vico Equense 

Campania, Italia

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.